Меню
Закрити
Василь Татарський
Гортайте вниз
Четвертий вимір – часовий. Якщо спроєктувати події столітньої давнини на сьогодення, можна відшукати багато закономірностей
Художник Василь Татарський
Про художника

Народився в Івано-Франківській області. Член Національної спілки художників України, спілки БЖ–АРТ та ISSA. Василь брав участь в українських та міжнародних симпозіумах, зокрема в Туреччині, Франції, Ізраїлі, Хорватії, Болгарії.  Роботи зберігаються в Івано-Франківському художньому музеї, Національному художньому музеї, (Київ), Музеї сучасного образотворчого мистецтва (Київ), а також у приватних колекціях України, Росії, Польщі, Німеччини, Франції, Австрії, США, Канади.

Показати більше
Василь Татарський скульптура Четвертий вимір
Скульптура
Четвертий вимір

Попри політичні та суспільні перипетії, творчі люди завжди творили революцію у свідомості. Одним з таких художників, лідерів того часу, був Казимир Малевич. Його «Чорний квадрат» сильно вплинув на Василя Татарського. Він читав багато інтерпретацій на цю тему, але так і не знайшов остаточного розтлумачення. Тому скульптор провів власне дослідження й доповнив цю безмежну ідею новими думками, надавши їй об’єм.

Плануєте відвідати PARK3020?
Запрошуємо вас до PARK3020. Вхід у парк за попередньою реєстрацією
Зв'язок з нами
Ім'я

E-mail

Телефон

Повідомлення

Відправити

Зв'язок з нами
Ім'я

E-mail

Телефон

Повідомлення

Відправити

Хочу в PARK3020