Меню
Закрити
Про нас
Гортайте вниз
PARK3020
перший публічний парк сучасної української скульптури
Богдан Томашевський скульптура
Побачити
Марія Куліковська скульптура
Побачити
Перший український скульптурний парк PARK3020 Львів
Побачити

Мета PARK3020 – дати можливість скульпторам реалізуватися в межах країни й заявити про себе на міжнародній арені, а відвідувачам подарувати новий досвід взаємодії з мистецтвом. Через виставки, культурні обміни й освітні програми ми створимо простір для натхнення та розвитку нового покоління митців. 3020 – це символічна дата створення й одночасно амбіція розвитку. Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історію. 

Показати більше
Співпраця
з Yorkshire Sculpture Park

PARK3020 розпочинає тривалу співпрацю з Йоркширським скульптурним парком (YSP) – найголовнішою інституцією презентації публічного мистецтва у Великобританії. YSP вже 40 років на постійній основі експонують сучасне мистецтво, а також впроваджують постійні освітні проекти. Співпраця з YSP – це залучення міжнародних експертів для налагодження роботи парку на його початкових етапах. Разом ми розробимо міжнародні освітні програми: резиденції, лекторії, студії тощо. А для тих, хто хотів побачити скульптуру міжнародних майстрів – PARK3020 презентуватиме сучасне мистецтво відомих художників з усього світу.

Показати більше
Структура парку
Перший український скульптурний парк PARK3020 Львів
Експертна рада

Експертна рада PARK3020 – це головний консультаційно-експертний орган роботи парку. Члени експертної ради займаються розробкою експозиційних та навчальних програм, планують виставкову діяльність та бюджети парку, надають експертизу, затверджують переліки художніх творів та визначають умови майбутніх партнерств парку.

кураторка Катя Тейлор
Катя Тейлор

Кураторка, керівниця культурних проектів, експертка сучасного мистецтва. Закінчила коледж Christie’s Education. Працювала з UNICEF, UN Women Ukraine, Yorkshire Sculpture Park тощо

художник Михайло Рева
Михайло Рева

Заслужений художник України, скульптор, художник архітектурно-декоративної пластики, засновник фонду RevaFoundation, співзасновник благодійного фонду «Майбутнє»

кураторка Yorkshire Sculpture Park Хелен Фебі
Хелен Фебі

Британська арт-менеджерка, кураторка найбільшого в Європі парку скульптури Yorkshire Sculpture Park, дипломована фахівчиня у сфері міжнародного публічного мистецтва та розвитку територій

Наглядова рада

Наглядова рада PARK3020 – це головний стратегічний орган управління парку. Члени наглядової ради – амбасадори інституції, які займаються його стратегічним розвитком та позиціонуванням в Україні та за кордоном. Голова наглядової ради Ігор Ігорович Кривецький.

Засновниця Edem Resort Medical & SPA Ольга Філатова
Ольга Філатова

Засновниця Edem Resort Medical & SPA, головна ідеологиня концепції відновлювального дозвілля, психотерапевтка, членкиня Британської асоціації анти-ейдж медицини

Ігор Воронов
Ігор Воронов

Український підприємець, громадський діяч, меценат, засновник «Voronov Art-foundation», учений-історик. Доктор політичних наук, професор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Василь Хмельницький
Василь Хмельницький

Український підприємець, засновник K.Fund та інноваційного парку UNIT.City.

Андрій Адамовський
Андрій Адамовський

Український бізнесмен та меценат. Засновник Фонду Adamovskiy Foundation та Центру сучасного мистецтва М17

Стелла Беньямінова
Стелла Беньямінова

Меценатка, колекціонерка, засновниця фонду Stedley Art Foundation.

Зв'язок з нами
Ім'я

E-mail

Телефон

Повідомлення

Відправити

Зв'язок з нами
Ім'я

E-mail

Телефон

Повідомлення

Відправити

Хочу в PARK3020